, -
SGL 48 DBL 16
Prize Money
Total Financial Commitment
Singles
Doubles
Finals
Andrej Martin Defeats (1) Jordan Thompson 64 16 63 H2H
Semi-Finals
(1) Jordan Thompson Defeats (4) Ramkumar Ramanathan 762 63 H2H
Andrej Martin Defeats (7) Nikola Milojevic 60 64 H2H
Quarter-Finals
(1) Jordan Thompson Defeats (11) Go Soeda 674 64 63 H2H
(4) Ramkumar Ramanathan Defeats Zhizhen Zhang 63 60 H2H
(7) Nikola Milojevic Defeats Andrew Harris 62 46 60 H2H
Andrej Martin Defeats (AL) Ben Patael 62 75 H2H
Round of 16
(1) Jordan Thompson Defeats Vaclav Safranek 62 61 H2H
(4) Ramkumar Ramanathan Defeats (16) Kaichi Uchida 62 63 H2H
(11) Go Soeda Defeats (5) James Duckworth 75 61 H2H
(7) Nikola Milojevic Defeats Akira Santillan 762 765 H2H
Zhizhen Zhang Defeats (8) Enrique Lopez Perez 62 64 H2H
(AL) Ben Patael Defeats (12) Jay Clarke 63 75 H2H
Andrew Harris Defeats (13) Adam Pavlasek 63 46 63 H2H
Andrej Martin Defeats Goncalo Oliveira 64 62 H2H
Round of 32
(1) Jordan Thompson Defeats (ITF) Jacob Grills 63 46 61 H2H
Andrej Martin Defeats (3) Alex Bolt 62 64 H2H
(4) Ramkumar Ramanathan Defeats (WC) Rigele Te 63 62 H2H
(5) James Duckworth Defeats Di Wu 769 63 H2H
(AL) Ben Patael Defeats (6) Jason Kubler 61 46 75 H2H
(7) Nikola Milojevic Defeats Sasikumar Mukund 62 64 H2H
(8) Enrique Lopez Perez Defeats Makoto Ochi 63 60 H2H
Akira Santillan Defeats (9) Aleksandr Nedovyesov 64 46 75 H2H
Zhizhen Zhang Defeats (10) Maxime Janvier 765 21 (RET) H2H
(11) Go Soeda Defeats N.Sriram Balaji 64 64 H2H
(12) Jay Clarke Defeats Max Purcell 762 63 H2H
(13) Adam Pavlasek Defeats Yunseong Chung 63 62 H2H
Goncalo Oliveira Defeats (14) Duckhee Lee 63 62 H2H
Vaclav Safranek Defeats (15) Uladzimir Ignatik 766 64 H2H
(16) Kaichi Uchida Defeats (ITF) Teymuraz Gabashvili 64 26 63 H2H
Andrew Harris Defeats (AL) Vishnu Vardhan 62 63 H2H
Round of 64
N.Sriram Balaji Defeats (ITF) Yan Bai 26 62 764 H2H
Yunseong Chung Defeats (ITF) Rio Noguchi 64 63 H2H
(ITF) Teymuraz Gabashvili Defeats Zihao Xia 62 75 H2H
(ITF) Jacob Grills Defeats Luke Saville 63 64 H2H
Andrew Harris Defeats (Q) Luca Margaroli 61 62 H2H
Andrej Martin Defeats Tristan Lamasine 62 62 H2H
Sasikumar Mukund Defeats Renta Tokuda 61 31 (RET) H2H
Makoto Ochi Defeats Tung-Lin Wu 63 62 H2H
Goncalo Oliveira Defeats Maverick Banes 64 63 H2H
(AL) Ben Patael Defeats (WC) Xin Gao 61 64 H2H
Max Purcell Defeats (WC) Yecong He 762 62 H2H
Vaclav Safranek Defeats (Q) Hao Wu 36 61 63 H2H
Akira Santillan Defeats Chien-hsun Lo 61 62 H2H
(WC) Rigele Te Defeats (WC) Fajing Sun 64 64 H2H
Di Wu Defeats (WC) Jie Cui 61 62 H2H
Zhizhen Zhang Defeats Saketh Myneni 64 64 H2H
1st Round Qualifying
(2) WC Hao Wu Defeats Chukang Wang 62 62 H2H
(AL) Luca Margaroli Defeats Ivan Kosec 62 63 H2H